Rondje langs de velden…(13 sept)

Gisteravond 13 september stonden er nog twee uitgestelde wedstrijden op het programma. Deze wedstrijden werden verzet i.v.m. dorpsfeest Sexbierum.
De JO11 ging in Sexbierum op bezoek en de JO15 speelde thuis in Achlum.
Hier de korte verslagjes:

JO11 
Voor de 1e keer een avondwedstrijd uit tegen Sexbierum. 7uur begon de bal te rollen. 1e helft konden we niet echt in de wedstrijd komen en gingen we met 2 tegengoals de box in voor limonade. 2e helft ging het veel beter en kregen we meer kansen alleen zat het ons deze avond niet echt mee, het lukte niet om de bal in het goal te schieten. Na een leuke sportieve wedstrijd stond het scorebord op 6 tegen 1 voor Sexbierum. 
Het is vooral wennen op zo’n groot veld. We hebben nog een beetje huiswerk doen bij de trainingen😉
Zaterdag gaan we het weer proberen tegen Mulier 😃
Aldus trainer/coach Elmer Nadema

JO15
Het werd in Achlum een makkie voor de JO15 tegen de leeftijds genoeten van AVC/Tzummarum. Het ging super, er werd met maar liefst 10-0 gewonnen. Er werd ook goed en leuk gevoetbald ! Wij moeten zaterdag tegen SDS, die wonnen ook al dik van AVC/Tzummarum, dus ben benieuwd 😅 aldus coach Gosse D.

14 september 2023