Vooraankondiging: 2x “el Clásico”

De ‘El Clasico’ van Súd West Fryslân staat zaterdag 28 oktober a.s. weer op het programma: Mulier – Arum. De laatste twee seizoenen eindigde “de derby der derby’s” in Witmarsum in een gelijkspel. Willen beide clubs zich in de bovenste regionen in deze vijfde klasse nestelen, dan zou winst voor beide teams noodzakelijk zijn. De wedstrijd vangt aan om 14.30 uur. 

We hopen overigens ook nu weer op een mooie spannende en sportieve wedstrijd.

Het grappige is dat gelijk na de wedstrijd om 16.15 uur de “echte” el Clásico Barcelona – Real Madrid in Spanje wordt gespeeld…

Of deze echte el Clásico na afloop in de kantine is te zien en of er na afloop live muziek is? We houden u op de hoogte!

P.S. de return is over 4 maanden in Arum op zaterdag 16 maart 2023!

19 oktober 2023