28-10 Derby Day: Mulier 1 – Arum 1

De ‘El Clasico’ van Súd West Fryslân staat zaterdag 28 oktober a.s. weer op het programma: Mulier – Arum. De laatste twee seizoenen eindigde “de derby der derby’s” in Witmarsum in een gelijkspel. Willen beide clubs zich in de bovenste regionen in deze vijfde klasse nestelen, dan zou winst voor beide teams noodzakelijk zijn. Arum heeft een niet al te beste start van het seizoen. Hoewel we ook gewoon reëel moeten zijn. Het vlaggenschip van de v.v. Arum speelde al tegen de huidige top 3 en trainer Hein Frietema heeft dit seizoen weer een extra verjonging doorgevoerd. Dus zal Arum dit seizoen moeten bouwen aan “volwassenheid”. 
In die opbouw zal Arum het zonder vaste kracht Jorrit moeten stellen, hij brak een twee weken terug zijn enkel en is afgelopen week geopereerd. Aan de andere kant is Kevin er na een schorsing wel weer bij. En zal misschien Jeroen, na een operatie deze zomer, weer minuten maken. We wachten af.

De wedstrijd vangt in Witmarsum aan om 14.30 uur. 

Na afloop (17.30 uur) is er in de kantine live muziek met Frerik De Swetser

24 oktober 2023