Dames trotseren wind en regen

Afgelopen vrijdag was ’t weer zover, de 3e speelronde stond op het programma. Iets om naar uit te kijken, spelen thuis in Arum met rijen toeschouwers langs de lijn.

Vol op herfst, er stond een harde wind en regenen dat deed het, ha normaal gesproken zouden we de training voorbij laten gaan en lekker bij de kachel gaan zitten. Op een enkeling na was ’t bij onze supporters het geval, wat fijn dat jullie er toch waren! Het meest comfortabele plekje bij de loods was dan ook zeer gewild.

Ondanks het slechte weer is toch de voetbalavond zeer geslaagd. Programma was op voorhand iets aangepast, aftrap eerste wedstrijd vond plaats 19 uur en onder leiding van Folkert Tolsma en Kevin Wijbenga verliepen de wedstrijden naar verwachting.

Het regende helaas bij ons geen doelpunten, maar qua teamspel dikke voldoende. Doelpuntenmakers voor Arum waren: Jeanne, Jasmijn, Sam en Marrit.

Over twee weken zien we elkaar weer in hetzelfde theater in Arum, programma zelfde opzet…iets andere volgorde, tot de 17e.

Zie ook: https://fb.watch/o5HPHdO0e4/
en https://instagram.com/stories/v.v.arumvr/3227841702038537633?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

5 november 2023