Tiemen wint 6e editie FIFA toernooi

Met een record aantal deelnemers van de JO13, JO15 en JO17 werd afgelopen vrijdag 10 november het jaarlijkse FIFA toernooi gehouden. Alle deelnemers kregen eerst een “Europees Topteam” toebedeeld via een loting. De eerste ronde werd in poulevorm gespeeld. Het toernooi ging daarna verder met een knock-out. Uiteindelijk rolde er een finale uit met Real Madrid; Tiemen Dijkstra tegen AC Milan; Jitse Bosch. Het werd een spannende finale. Waarin ietwat verrassend Jitse was doorgedrongen. Uiteindelijk won Tiemen de finale en werd daarmee de winnaar van deze 6e editie. Hij won overigens in 2021 ook al dit toernooi. “Het was erg geslaagd en de jongens speelden allemaal erg fanatiek” volgens jeugdcommissielid Migchiel Anema, die samen met de andere jeugdcommissieleden: Jorrit Tolsma, Sjoerd Anema en Wessel Hibma, kunnen terug kijken op een leuk FIFA toernooi.
De prijzen werden als volgt verdeeld:
Eerste van Tieme Dijkstra met Real Madrid, tweede was Jitse Bosch met AC Milan 3e was Thyme Dunnewind van Achlum met Atletico Madrid en 4e was Rein Willem Velzen van Achlum met Manchester United, ook hadden we twee poedel prijzen deze waren voor Sem de Vries (Borussia Dortmund) en Frans Burger (Bayern Munchen).

12 november 2023