Winteractiviteiten 2023-2024

De winteractiviteiten staan weer voor de deur! Of eigenlijk ze zijn alweer begonnen. Vorige week was immers het FIFA-toernooi. Op de bijgaande fraaie poster staan alle andere Winteractiviteiten van de v.v. Arum/Stormvogels’64 voor de komende maanden (december 2023 t/m maart 2024). In tegenstelling tot vorig jaar zal het onderlinge voetbaltoernooi voor junioren/senioren e.a. weer in de Trije te Franeker plaatsvinden op een avond. En verder van terug geweest de v.v. Arum Pup Quiz en dus twee “thema” avonden georganiseerd door de feestcommissie van de A-selectie. 
De poster is een overzicht van de activiteiten. Specifieke uitnodigingen volgen t.z.t.!

En dan zijn er ook nog een aantal activiteiten die niet vermeld staan op de poster zoals o.a. “komen  de Pieten ook weer langs dit jaar?”
Poster in PDF: Poster Winteractiviteiten

  

14 november 2023