Arum thuis tegen Woudsend

Na de afgelasting van vorige week, mag het vlaggenschip van de v.v. Arum komende zaterdag de wei weer in; en wel thuis tegen Woudsend. Woudsend, met oud-v.v. Arum trainer Erik Beuckens, kent een moeilijke start van het seizoen. Maar dat komt ook door het feit dat Woudsend bijna de gehele huidige top 5 al heeft gehad als tegenstander. En in deze wedstrijden werd er vaak nipt verloren.
Arum wil juist graag deel uitmaken van die top 5. En dan zou het mooi zijn als de punten in Arum blijven.
We treffen dus zaterdag twee teams die voor de punten gaan. Woudsend om zo snel mogelijk van die onderste plek af te komen en Arum om bij te blijven en richting de top 3 te geraken. 
Genoeg ingrediënten voor weer een mooie pot voetbal!

Tot zaterdag 18 november a.s. op Sportpark de Bining, aanvang 14.45 uur   
Voor de Arumer supporters is er zaterdag een speciale actie: klik hier

15 november 2023