35+: Teamfoto en Wereldgoal

Afgelopen vrijdag 17 november op naar Witmarsum om weer een avondje te voetballen met de 35+. Iedereen het haar in de kuif, want de teamfoto werd gemaakt. Of het hier aan lag, of dat iedereen zin had om een potje te voetballen, dat weten we niet, maar we waren met 4 wissels op pad. Best genoch!!
Voetballend ging het deze keer iets minder, want alle tegenstanders waren de betere. Alle 4 duels werden helaas verloren (al waren het kleine uitslagen). Francis werd als keeper deze avond niet gespaard, bijna knock out en een fikse tik tegen de vingers. Maar hij kon de avond gelukkig uitspelen. Van alle teams hadden we het hoogtepunt van de avond. Ruud scoorde voor ons een wereldgoal! Schitterend in de kruising. Daar gingen de handen wel even voor op elkaar.
Op 1 december gaan we nog een keer de wei in. In Bolsward spelen de laatste ronde en dan duiken we de winterstop in.

20 november 2023