Arum 1 – LSC 1890 1: strijd om 4e plek?

Komende zaterdag 25 november speelt Arum 1 alweer een thuiswedstrijd. En deze keer is LSC 1890 de tegenstander. Het is het zaterdagteam van de zondagsclub uit Sneek. Hoewel LSC 1890 1 van de zondag tegenwoordig (1e klasse gemengd zondag/zaterdagclubs) meer weekendwedstrijden speelt. Van alle wedstrijden speelt LSC 1890 1 zondag twee derde op zaterdag. En misschien is “weekendvoetbal” ook wel de toekomst voor de klasse waar Arum in speelt…
“Jong LSC 1890” zoals het team zichzelf ook wel noemt staat wat betreft wedstrijden en punten precies gelijk met Arum. LSC heeft echter 1 doelpunt meer gemaakt. En inzet voor zaterdag is dan ook wie pakt de punten en blijft vierde…
Hoewel als je naar de stand kijkt is het beeld door alle afgelastte wedstrijden zeer vertekend. We kunnen beter stellen; wie zaterdag de punten pakt handhaaft zich in de bovenste regionen van de 5e klasse A. 
Vorig seizoen troffen beide teams elkaar ook al, toen eindigden beide duels zowel in Arum als in Snits in een gelijkspel. Dus de teams zijn aan elkaar gewaagd.

We zijn daarom heel benieuwd hoe zaterdag 25 november de wedstrijd zal eindigen.
Wilt u dat ook live meemaken kom dan zaterdag a.s. naar sportpark De Bining.
Let op! de wedstrijd vangt aan om 14.30 uur  (i.p.v. 14.45 uur)

 


 

22 november 2023