Gegokt maar verloren…

Gister, 8 januari, stonden de Heren van de v.v. Arum op het OFK in de Trije te Franeker. Dani, Rinnert, Marwin, Wessel K., Willem, Mathijs en Jeroen. In de zogenaamde “poule des doods” (poule 10) begon Arum met een gelijkspel tegen LVV Friesland (1-1) Won het in een sterke wedstrijd tegen Veenwouden met 4-2. En won het ook nog verrassend van Broekster Boys (1-0). En dus met twee wedstrijden nog alle kans. Tegen de op dat moment koploper St. Anna speelde het de minste wedstrijd van de avond. En verloor het met 3-1. En met nog 1 wedstrijd te gaan kon Arum zich nog plaatsen voor de volgende ronde. En dat zou een stunt zijn. Ware het niet dat het dan op basis van het doelsaldo zal moeten gebeuren. En er was eigenlijk maar 1 opdracht: winnen met een zo groot mogelijke uitslag. Arum gokte door heel aanvallend te gaan spelen tegen het reeds uitgeschakelde Drs. Vijfje 2. Maar kreeg na de 2-2 het deksel op de neus. En omdat LVV Friesland eenvoudig met 4-0 won, had Arum achteraf met 5 doelpunten verschil moeten winnen. 
St. Anna en LVV Friesland dus een ronde verder. Arum strijdend te onder: gegokt maar verloren…
De goals bij Arum werden gemaakt door o.a. Dani, Rinnert en een fraaie kop goal van Marwin.
Zie verslag poule 10 op de OFK site: https://ofk.frl/nnrd-ofk-maandag-8-januari-2024-verslag/
Onze Arum 1 huisfotograaf Willem Rienk was aanwezig en schoot weer een aantal fraaie kiekjes, zie hieronder: 

9 januari 2024