Arum verliest oefenduel van DWP

Afgelopen zaterdag 27 januari oefende Arum 1 thuis tegen derde klasser DWP. Onder fraaie omstandigheden legden beide teams een mooie wedstrijd op de mat. Arum kwam via een prima actie van Kevin op 1-0. Hij kreeg de bal via een fraaie pass van broer Tim. Arum had daarna ook de kans op 2-0… maar die werd niet gemaakt en daarna sloeg DWP kort achterelkaar toe. De eerste via een fraaie vrije trap en vervolgens ging een als voorzet bedoelde bal er in 1 keer in. 
Na rust speelde DWP een tempootje hoger en werd het al snel 3-1 en 4-1. Op aangeven van Rinnert kwam Arum nog terug in de wedstrijd doordat Wessel H. prima afrondde. In de laatste minuten maakte DWP nog de 5-2. In de tussentijd waren er al heel wat wissels ingebracht. Waaronder JO17 speler Thomas die daarmee zijn debuut maakte in Arum 1.
Zaterdag 3 februari a.s. speelt Arum 1 dan weer een echte competitiewedstrijd thuis tegen TOP’63 uit Oppenhuizen. 

28 januari 2024