Arum naar RKO in Rutten

Komende zaterdag  9 maart speelt Arum 1 de uitwedstrijd tegen Rutten Komt Op! Zoals de afkorting RKO betekent. Zij speelden vorig seizoen nog zondag 3e klasse. En doen volop mee wat betreft de titelrace in deze 5e klasse A.  En ook in deze laatste wedstrijd van de 2e periode hebben zij nog kans op deze periodetitel. Zelf winnen en dan moet HJSC punten morsen. Maar Arum wil natuurlijk daar een stokje voor steken. En zal net als in de thuiswedstrijd, toen Arum na een 1-3 achterstand uiteindelijk verrassend met 4-3 won van RKO, een resultaat willen halen. Ook in de opmaat naar de derby volgende week thuis tegen Mulier.
We zullen het beleven komende zaterdag in Rutten (Flevoland) om 15.00 uur.

Op de facebook pagina van onze Arum 1 huisfotograaf Willem Rienk staan nog een aantal mooie foto’s van de wedstrijd van afgelopen zaterdag: Arum – NOK.
Klik hier: https://www.facebook.com/willemrienk.miedema

6 maart 2024