Rondje langs de velden…

Afgelopen zaterdag 23 maart kwamen alleen de Junioren en senioren teams in actie. De wedstrijd van de JO17 werd verplaatst, de overige teams kwamen wel in actie. Hier de korte WhatsApp verslagjes:

JO13
Speelde een bijzondere wedstrijd in Drachten! Eigenlijk begon de wedstrijd al veel eerder voor de bewuste zaterdag… Een 1-0 achterstand werd uiteindelijk nog knap omgebogen naar een 4-3 overwinning. In een volgens leider Tijmen bijzondere wedstrijd. En ja meneer,…door deze overwinning blijft de JO13 verrassend nog steeds de koploper. Maar tegen de mede-titelkandidaten moet nog worden gespeeld. Het wordt dus een spannende ontknoping van de 3e fase competitie…

JO15 
De JO15 verloor nipt met 1-0 in Woudsend. Onterecht volgens vele spelers; “We hadden heel veel kansen maar we maakten ze niet af”. Volgens coach Gosse; 70/80% balbezit 13 kansen op doel paal , lat enz enz . Maar hij wou er niet in! Hun 1x een counter en die zat er wel in 🙈 wij hadden zeker verdiend te winnen maar het mocht niet zo zijn…

It Tredde
Moest in Lemmer tegen de koploper CVVO. Het speelde ondanks een aantal afwezigen een knappe pot. En er werd uiteindelijk met 5-3 verloren.

It Twadde
Won wel weer de derde helft in deze zogenaamde “telraamwedstrijd”, thuis tegen Bolsward. 

25 maart 2024