Arum thuis tegen Bakhuizen

Komende zaterdag 6 april speelt Arum 1 thuis tegen Bakhuizen. De competitie nadert, met nog 5 wedstrijden te gaan, zijn einde. Het is wat betreft de titel in de 5e klasse A zeer spannend. HJSC, RKO en NOK strijden om het kampioenschap en zijn alle drie wel verzekerd van eventuele nacompetitie. Het laatste plaatsje voor die nacompetitie is te behalen via de stand; vierde plek of via de derde periodetitel. In principe kan Arum nog voor beide in aanmerking komen. In de derde periode heeft Arum nog de volle winst na twee wedstrijden. En Arum staat twee punten achterop de nummer vier. Dus we doen nog steeds mee om de prijzen dit seizoen. 
In het kader van de derde periode ontvangt Arum vandaag Bakhuizen. Tegen deze tegenstander heeft Arum het traditioneel altijd lastig. En zijn het meestal spannende potjes!
We zullen dus zien hoe het zaterdag afloopt in deze, voor Arum 1, een na laatste thuiswedstrijd van het seizoen!

U bent natuurlijk zeer welkom op sportpark de Bining om 14.45 uur!
(overigens speelt It Tredde voor deze wedstrijd; om 12.25 uur, thuis tegen Sneek Wit Zwart 3)

3 april 2024