Competitie indelingen definitief…

Er hebben de laatste weken toch nog wel wat veranderingen plaatsgevonden qua competitie indelingen van de v.v. Arum teams. Met name bij de JO13-1. Zij zijn gelukkig nog in een complete andere competitie gekomen. De indelingen staan inmiddels op www.voetbal.nl. Maar ook op deze site via: competitie indeling. Arum 1 en het tweede en derde spelen een hele competitie dit seizoen. De meeste jeugdteams spelen een halve najaarsreeks competitie. Met uitzondering van de JO13-2, JO07-1, 35+ en Vrouwenteam

De JO11-2 en JO09-1 mogen naar Terschelling (5 okt. en 25 nov.) en het Vrouwen zevental moet naar Groningen dit seizoen, zoals het nu staat.

We zijn al druk bezig met de rijschema’s. De eerste rijschema (van JO11-1 en JO09-1) worden eind volgende week verwacht en kunt u bekijken via deze site en de Facebook pagina van de v.v. Arum.

8 september 2017