Rients Gratama en de v.v. Arum

Op 6 september 2017 j.l. overleed de bekende theaterman en Fryske cabaretier Rients Gratama op 85 jarige leeftijd. Hij speelde in zijn jongensjaren enkele seizoenen bij de v.v. Arum. Op dit unieke fotootje (zie hieronder) uit 1948 (tijdens een Wonseradeel toernooi) staat hij nog in het v.v. Arum tenue. Op het 60-jarig jubileum was Rients de ceremoniemeester op de receptie van de v.v. Arum. Hij kreeg deze foto mee als aandenken. De foto hing altijd in zijn werkruimte. Zie de uitzending van Omrop Fryslan in het programma “Van Tuinen thus by”. Klik hier (zie vanaf minuut 18!)

op de foto v.l.n.r. staand: Paulus Aukema, Piet Dijkhuis, Rients Gratama, Jan Hiemstra (woont nog in Arum, Julianastraat) en Nanne Sinnema (met pet/muts)
In het midden: Sjoerd Tjeerdema, Willy Kooijenga en Louis Hilarides
Voor Date Nieuwland, Jantinus Dijkshuis en Corry Westra

 

8 september 2017