Onderling zaalvoetbaltoernooi senioren

Zaterdag 30 december werd in De Trije te Franeker het onderlinge zaalvoetbaltoernooi van v.v. Arum gehouden. Er deden 34 personen aan mee, welke verdeeld waren over 6 teams. Op de 6e plaats eindigde Chili (Robert Rinia, Wessel Kroeger, Sjoerd Anema, Mighiel Anema, Dennis Pollema en Marith Ozinga). Duitsland eindigde op de 5e plaats (Willem Miedema, Noah Akkerman, Jorret den Breejen, Arik v.d. Heuvel, Anne Brouwer en Kevin Buma). De 4e plaats was voor Mexico (Francis v.d. Heuvel, Jorrit Tolsma, Mike van Dorsselaer, Dirk-Henk Kuipers en Tieme Tolsma). Als 3e is geindigd Portugal (Nick van Dorsselaer, Jens Hilarides, Tsjerk Overal, Hidde Jonker, Marije Miedema en Marwin Tolsma). De 2e plaats was voor Kameroen (Jouke Kuipers, Folkert Bruinsma, Jaap van Dijk, Menno de Jong en Jort de Jong). En als 1e is geindigd Nieuw-Zeeland (Redmer Brouwer, Wessel Hibma, Douwe Sieswerda, Germ Epema, Bouke Willem Mollema en Jasmijn van Althuis).

(Voor meer foto’s zie onze facebook pagina)

31 december 2017