De JO7 in Arum

Onze JO7, de allerjongsten, traden afgelopen zaterdag (30-3) aan in eigen dorp. In een toernooivorm werden er vele wedstrijden afgewerkt tegen Minnertsga, DTD, Tzummarum en St. Anne. Volgens trainer/coach Riemer: “We waren met het voltallige team aanwezig en een hoop toeschouwers super gezellig. We hebben wel alles verloren alleen wel met minder grote verschillen 👍. Er is ook een nieuwe groepsfoto gemaakt.
Op naar de volgende ronde we hebben er zin in” .

Deze volgende ronde start op zaterdag 4 mei t/m 25 mei!
En dan hieronder de mooie teamfoto gemaakt door Anneke Westra. Met daaronder weer een wedstrijdverslag tegen st. Anne in foto’s

Belangrijk: oog voor de bal, maar wie houdt hem binnen?
Die gaat er niet in? vol op de verdediging
Kijk: die kan er niet in.
Zou die er wel in gaan?
1 april 2019