De Rijschema’s zijn klaar…

De rijschema’s (Arumer jeugdteams JO07 t/m JO19) van de Najaar-reeks 2019 zijn klaar. Ze komen op de Facebook pagina van de v.v. Arum en worden naar de leiders e.a. verspreid. Ze staan inmiddels ook op deze site. Op twee plekken zelfs. Namelijk bij de teams en dan natuurlijk per team. En bij het item Rijschema’s bij het blokje HANDIG rechts op hoofdpagina!

JO13-1
De competitie indeling van de JO13-1 is inmiddels gewijzigd
Het rijschema is inmiddels aangepast.

In het schema van de JO17-1 stond een foutje. Deze is inmiddels hersteld.

Terschelling
De JO10-2 mogen zaterdag 16 november naar Terschelling en spelen bij A.V.V. in Hoorn
De JO15-1, gaan op zaterdag 7 december naar Terschelling. Zij spelen tegen ST Terschelling/A.V.V. JO15-1 ook in Hoorn!!!!

20 september 2019