De 100-ste voor Kevin!

Een mijlpaal! Afgelopen zaterdag maakte Arum spits Kevin Jaasma drie doelpunten tegen Tzummarum. Het derde doelpunt van hem betekende zijn 100e in het senioren voetbal.
Voetbalnederland deelt per 25 gescoorde competitiedoelpunten een zogenaamde ster uit. Het totaal aantal doelpunten van Kevin Jaarsma is dus nu op 100 gekomen en is voldoende voor de zogenaamde 4e ster.
We feliciteren Kevin langs deze weg van harte met zijn “honderdste”.
En zoals hij zelf zei: “Ik wil er meer maken natuurlijk en dat moet lukken met zo’n goed team achter me”.
De 25 jarige Kevin Jaarsma begon in het seizoen 2012-2013 bij de v.v. Arum en scoorde dat seizoen 25 doelpunten. Vervolgens verkaste hij in het seizoen 2014-2015 naar het tegenwoordige FC Harlingen, waar hij vier seizoenen speelde, waarvan twee seizoenen bijna geblesseerd. Sinds vorig seizoen is hij weer terug op het oude nest.
Van de 100 maakte hij 65 voor de v.v. Arum en 35 voor v.v. Harlingen.
Tegen welke clubs hij allemaal scoorde vind je terug op:https://www.voetbalnoord.nl/spelercarriere.html?a=2&s=35838923 september 2019