De C.C. Cup JO17/19

Afgelopen zaterdag 21 november werd de tweede activiteit gehouden in het kader van C.C.-Cup. De JO17 en JO19 speelden dit keer 4 keer 20 minuten 14 tegen 14 met wisselende samensteling op het hoofdveld. Met uiteindelijk individuele prijswinnaars. Ook kon er via “Latje trap” tussen de wedstrijden door extra punten worden behaald voor het C.C.-Cup klassement. 
Het toernooi werd gewonnen door Martijn, die daardoor ook de kop van het klassement overneemt van Mathijs. Tweede werd Hylke, derde Marwin en vierde Hidde. Dirk Henk won het “Latje trap” onderdeel. Met hulp van Francis, Pieter V en Lieuwe werd het weer een geslaagde morgen/middag. Overigens: Lieuwe heeft foto’s (zie hieronder) gemaakt. Als tegenhanger van “Anneke’s Kiekjes”. n.l.: “Lieuwe’s Perfecte Plaatjes”!
Hier het tussenklassement om de C.C.-Cup 2020.  C.C.-Cup klassement

23 november 2020