Sportman van het Jaar 2020

Terwijl vele activiteiten niet door kunnen gaan wegens de coronamaatregelen zal Het Sportman van het Jaar gebeuren juist dit jaar wel doorgaan. En daar zijn we als verenigingen heel blij mee.
De onderlinge strijd tussen de jeugd tot en met 14 jaar van de SJO Arum/Stormvogels’64, die alweer voor de 42ste maal plaatsvindt,  zal worden gehouden op maandag 21 december en dinsdag 22 december. Het afsluitende toernooi (met prijsuitreiking) zal vermoedelijk een week later plaatsvinden (29 of 30 december). De (persoonlijke)uitnodiging van de Jeugdcommissie komt z.s.m.

We willen met nadruk nog even vermelden:
Er mag geen publiek aanwezig zijn bij deze activiteiten!!! 

Geen zwembad!
De onderdelen zullen er dit jaar iets anders uitzien. Er zullen wat meer spelletjes in de zaal en buiten worden afgewerkt nu het zwembad helaas geen optie is! Maar de Jeugdcommissie is druk bezig met de voorbereidingen. Overigens is deze commissie sinds kort uitgebreid met Migchiel Anema. En daar zijn we heel blij mee.

Kortom: wie wordt de opvolger van Melle Talsma en de 42e Sportman van het Jaar?

8 december 2020