Training-stop en -start

Trainings-stop en -start.
De komende weken (50 en 51) zullen de allerlaatste trainingen van 2020 plaatsvinden. 
Wanneer de trainingen stoppen en weer starten dat kan dus per team verschillend zijn. De betreffende leiders en trainers geven dit tijdig door aan de betreffende spelers of de ouders van de spelers (via Whats App o.i.d.)

Voetbalschool
Vrijdag 11 december a.s.
is laatste training wat betreft de “voetbalschool” (extra training voor de jeugd van de JO8 tot met de JO12)

Trainingsstart, Competitiestart en leider/trainers verg.
Wanneer de verschillende trainingen in 2021 weer starten hangt af van de evt. versoepelingen die het kabinet vanavond (8 december) in de persconferentie gaat afkondigen. Want daarna neemt de KNVB een besluit wat betreft de start van de competitie in 2021. Ook aan de hand van dat besluit plannen we een leiders/trainersverg. (en ook de uitgestelde jaarvergadering zal na versoepelingen zo spoedig mogelijk worden ingepland)
Op deze site daarover binnenkort meer nieuws


8 december 2020