v.v. Arum en Edwin Wittink verlengen!

Het bestuur van de v.v. Arum is zeer verheugd te kunnen mededelen dat het contract met hoofdtrainer Edwin Wittink met een jaar is verlengd. Ondanks dat het vorige seizoen abrupt stopte en er ook dit seizoen nog maar enkele wedstrijden zijn gespeeld, zijn het bestuur, de spelersgroep (A- en B-selectie) en begeleiding nog steeds zeer te spreken over de samenwerking met Edwin. 


Vierde seizoen
“Hij kijkt ook vereniging breed en heeft oog voor iedereen. Zijn betrokkenheid is groot, een ideale man voor deze club”, zo sprak een der seniorencoaches. De trainer “van over de dijk” is bezig aan zijn derde seizoen bij de v.v. Arum en zal dus ook een vierde seizoen de ritjes Hippolytushoef – Arum en visa versa maken. 
En dan ook samen weer met Frank, die hierdoor ook zijn “contract” zag verlengen. En de functie van o.a. “de hond uit laten van de assistent scheidsrechter” ook voort gaat zetten! (zie foto) 

   

22 januari 2021