Activiteiten & EK-Pool

Eventuele Activiteiten de komende tijd!
Als er eventueel een streep door de Regiocup voor de jeugd komt dan zullen de laatste trainingen eind mei plaatsvinden. En sluiten we het seizoen af met een onderling toernooitje voor alle jeugdleden in juni. 
De JO17/JO19 spelen in het Pinkster weekend de laatste ronde in het kader van de Vaccinatie Trofee.

Heren senioren
Voor de heren senioren zullen er ook nog een aantal activiteiten plaatsvinden. Er wordt al gedacht aan een keer Voetbalkaatsen (na het succes van vorig seizoen) en ook voor de senioren (vermoedelijk in combinatie met de JO17/JO19) sluiten we het seizoen af met een onderling toernooitje. De data van de activiteiten zijn nog niet bekend. Dit hangt af van de eventuele verdere versoepelingen de komende weken!

Vrouwen
Het vrouwen team traint alweer een tijdje en sluit het seizoen woensdag a.s. af met een speciale training

EK-Pool
Een activiteit die zeker doorgaat is de v.v. Arum EK-Pool. Via deze site kun je meedoen aan deze (eenvoudig in te vullen) EK-Pool. Deelname is gratis en er zijn leuke prijzen te winnen! Maar over deze v.v. Arum EK-pool in de loop van deze week meer informatie!

16 mei 2021