Veel prijswinnaars en nieuwe koplopers!

Er werden bij het 8 x 8 kleinveld toernooi voor de JO17/19 en O23, met individueel klassement, afgelopen zaterdag 15 mei vele prijsjes uitgereikt. Er was 1 speler die alle vier wedstrijden won n.l.: Jorrit. Maar daarnaast waren er 9 spelers die allemaal, met drie overwinningen, op de tweede plaats eindigden n.l.: Anne, Sjouke, Kevin, Arik, Tieme, Sjoerd, Hidde, Martijn en Germ. 
Maar bovenal werden er natuurlijk weer vele punten gescoord voor de Vaccinatie Trofee (JO17/JO19) klassement. En op deze een na laatste ronde kreeg het klassement weer nieuwe koplopers. En deze koplopers lijken op weg naar de eindoverwinning….
De strijd om de tweede t/m de vijfde plaats ligt nog helemaal open!
Zie hier het klassement: vaccinatie trofee tussenklassement-geconverteerd (3)
Volgende week volgt de ontknoping!

De warming up is elke week een sociaal gebeuren! (heel belangrijk in deze tijd.
16 mei 2021