Arum 1 loot O.N.T. uit De Pein!

Deze week vond de loting voor de eerste knock-out ronde van de KNVB beker voor “eerste” elftallen plaats. Na de winst in de bekerpoule met Tzummarum, Makkum en Franeker mag Arum 1 het in eerste de knock-out ronde opnemen tegen O.N.T. (Opeinde, Nijega en de Tike) uit De Pein. Arum mag deze zeer sterke derde klasser thuis ontvangen. Deze wedstrijd wordt vermoedelijk gespeeld op zaterdag 13 november.  

Bekerwedstrijd JO13-1 omgedraait!
De JO13-1 van de SJO Arum/Stormvogels’64 had zich ook geplaatst, na de winst in de bekerpoule, voor deze knock-out ronde. Onze JO13-1 werd gekoppeld aan ONS/Sneek JO13-2. De wedstrijd was ingepland op donderdagavond 14 oktober in Arum. 
Maar wordt nu om 19.30 uur in Sneek bij O.N.S. gespeeld op donderdagavond 14 oktober.

7 oktober 2021