Voetbalschool: Extra training pupillenteams

Vanaf volgende week maandag 1 november gaan we weer een extra training aanbieden voor de spelertjes van de pupillenteams; JO09-1, JO11-2 en JO11-1. Deze training is net als voorgaande jaren vrijwillig. Er zijn echter een paar veranderingen. De training is nu op maandagmiddag van 17.00-18.00 uur en staat o.l.v. o.a. Dennis Pollema. (voorheen op vrijdagmiddag o.l.v. Thon van Loon en Geert Akkerman)

Van 1 November t/m 13 december
Deze “voetbalschool” training start op 1 November en de laatste van 7 trainingen is op 13 december.

Bij een grote opkomst heeft Dennis wel wat hulp nodig. Wie wil een keer op maandagmiddag helpen, b.v.b. maatschappelijk stage! 

langs deze weg willen we Thon en Geert overigens wel heel hartelijk bedanken voor de afgelopen jaren!

De TC v.v. Arum/Stormvogels’64

26 oktober 2021