Arum naar Heerenveen

Komende zaterdag speelt Arum 1 in en tegen v.v. Heerenveen.  Het nog ongeslagen Heerenveen is misschien wel de grootste titelkandidaat in de 5e klasse A. Vorig seizoen speelde Arum ook al uit tegen Heerenveen. Dat was toen de laatste wedstrijd voor de corona Lock down van vorig seizoen. Arum kwam toen met het schaamrood op de kaken thuis met een 6-1 nederlaag.
Kunnen we dit seizoen de schade beperkt houden?
We zullen het zien. Tenminste de Arumer supporters die gaan kijken op zaterdagmiddag/avond 30 oktober a.s. op sportpark Skoatterwâld te Heerenveen. Let Op! aanvang wedstrijd: 17.00 uur  

Kevin en Jan Bauke

We zullen het voorlopig bij de A-selectie nog steeds zonder Kevin Jaarsma en Jan Bauke Tolsma moeten doen. Bij Kevin is een gescheurde kruisband en kapotte meniscus geconstateerd. Hij wacht op een operatie (binnen nu en drie maanden) en zal dus dit seizoen niet meer in actie komen. Ook Jan Bauke moet binnenkort geopereerd worden aan de meniscus. We wensen beide spelers een voorspoedig herstel!    

 

27 oktober 2021