Arum thuis tegen Boornbergum

Er was de afgelopen weken veel “reuring” omtrent de 5e klasse A. De (meeste) clubs van 5A en de pers waren allemaal in de veronderstelling dat door de horizontale overstap van Heerenveen en FVC deze clubs dit seizoen niet meededen voor promotie in deze klasse. Dit bleek na een “uiteindelijke definitief bericht” van de KNVB reglementair iets anders in elkaar te zitten. En dit levert en zal ook nog wel de nodige frustraties geven bij verschillende clubs. Arum dacht tot voor kort dat in de stand nog evt. nacompetitie te kunnen bewerkstelligen. Achteraf zou dus alleen het winnen van de derde periode nog nacompetitie kunnen opleveren. Die illusie is voor Arum voorbij. In principe strijden Irnsum en de tegenstander van zaterdag; Boornbergum’80, nog om deze titel. Beide teams treffen elkaar nota bene in de allerlaatste wedstrijd van het seizoen. Boornbergum heeft alles nog in eigen hand maar……. kan ook het kind van de rekening worden. Voor hun staat er vandaag veel op het spel, voor Arum niet meer. Het devies voor Arum: Lekker het seizoen “uit” voetballen. Hoewel het dat deze zaterdag in een thuiswedstrijd mag doen………   
De uitwedstrijd verloor Arum redelijk kansloos met 3-1. Wat wordt het zaterdag?
We zullen het zien om 14.45 uur.   

 

18 mei 2022