Sponsoren v.v. Arum: Nieuwe opzet! 

Op de laatste, en sinds de coronacrisis ook weer de eerste sinds twee jaar, werd op de jaarvergadering door de leden het plan voor een nieuw sponsorsysteem binnen de v.v. Arum goedgekeurd. We, bestuur en sponsorcommissie, wilden dit al eerder invoeren maar door de eerdergenoemde crisis hebben we dit bewust uitgesteld. Maar deze week wordt de sponsorgids met uitleg over de nieuwe zogenaamde Sponsorgroep v.v. Arum naar alle sponsoren gestuurd! 
Hoe we verder uiting willen geven aan deze Sponsorgroep v.v. Arum daar over later meer maar d
e laatste seizoenen hebben we inmiddels al wel een aantal teams in nieuwe shirts gestoken met daarop de naam Sponsorgroep v.v. Arum. Zo speelden vorig seizoen de 35+, Dames, de O23 en de JO07-1 al in nieuwe shirts.

Drie teams in het nieuw!
Begin dit seizoen zijn daarbij ook de JO17, JO12-2 en de JO10 bijgekomen.
Zij tonen dit seizoen ook al de mooie sponsorgroep v.v. Arum shirts!

20 september 2022