v.v. Arum 85 jaar!

Vandaag 1 november 2022 is het precies 85 jaar geleden dat de v.v. Arum is opgericht. En we willen daar als bestuur aandacht aan besteden.

Historische foto
Elke maand zullen we op deze site een historische foto plaatsen met daarbij een historisch verhaaltje die bij deze foto hoort. 

Vrijwilliger
Elke maand zullen we aandacht geven aan een hedendaagse of oud- vrijwilliger van de v.v. Arum op deze site.

Avond voor Sponsoren en club van 50
We willen in de winterperiode een sponsor en club van 50 avond organiseren met een gastspreker uit de voetbalwereld. Hou de site in de gaten! 

Extra prijsjes voor de Arumer supporters/leden
Bij de thuiswedstrijd van zaterdag 26 november hebben we een extraatje voor onze supporters/leden. De eerste 50 Arumer supporters/leden die een programmaboekje kopen, krijgen naast kans op de reguliere prijzen twee nummers voor het draaiend rad (deze draaiend rad prijzen worden na de wedstrijd verloot) en een eindstand van de wedstrijd Arum 1 – H.J.S.C. 1. Heb je de juiste eindstand gekregen dan heb je een mooie/lekkere prijs gewonnen!  Verder informatie volgt t.z.t.

1 november 2022