Arum thuis tegen Hielpen

Komende zaterdag 10 december speelt Arum 1 haar laatste competitie wedstrijd van 2022 thuis tegen Hielpen. 
Arum behaalde vorige week drie heel belangrijke punten uit tegen Espel. Het speelde nota bene de gehele tweede helft met 10 man. En scoorde ook nog met een man minder. Door die overwinning verstevigde Arum de vierde postitie in de tussenstand. En op die positie wil het graag blijven en om daardoor uitzicht te houden op de top drie. 
Maar dan zal er zaterdag moeten worden gewonnen van Hielpen. En dit team o.l.v. oud-v.v. Arum trainer Kerst Heida doet het dit seizoen prima. Ze staat heel knap op de zevende plek in deze 5e klasse A. 
Kortom een duel tussen twee teams in de subtop!

En gezien de voorgaande wedstrijden tussen beide teams krijgen we waarschijnlijk weer een spannende wedstrijd voorgeschoteld!

Let op! aanvang wedstrijd is om 14.30 uur
Na afloop van de wedstrijd gaat DJ St. Nickolaas in de kantine los!  

7 december 2022