De JO12-2 Kampioen!

Vorige week won de JO12-2 thuis van A.V.V. en omdat de concurrenten die zaterdag punten lieten liggen kon de kampioensvlag worden gehesen. Maar omdat vorige week alles nog onzeker was wat het kampioenschap betrof werd de officiële huldiging afgelopen zaterdag 10 december gedaan. Daarvoor moesten leiding, team en ouders naar Leeuwarden alwaar op sportpark Wiarda de laatste competitiewedstrijd uit de 2e fase tegen Blauw Wit’34 werd gespeeld. 
Blauw Wit was zeer gebrand om de kampioen te verslaan. Daarentegen was de motivatie bij de Arumers iets minder dan in de voorgaande wedstrijden. Met het gevoel van “we zijn al kampioen” werd er met 2-0 verloren. Maar dat mocht de pret niet drukken met dit behaalde kampioenschap van de JO12-2. Een knappe prestatie van deze jongens en meiden en natuurlijk niet te vergeten de leiders en trainers Anno, Geert en Nick.  
Namens het bestuur reikte Michel Jorna de medailles e.d. uit aan het team. Met de nodige felicitaties. Klasse boys en girls!
Dit alles werd natuurlijk even op de gevoelige plaat vastgelegd!
Zie hieronder!

11 december 2022