Arum 1 in de 5e klasse A: 2 “nieuwe” tegenstanders

Op vrijdag 7 juli j.l. werd de competitie-indeling voor v.v. Arum 1 voor het seizoen ’23-’24 bekend gemaakt.
Het vlaggenschip van de v.v. Arum is dit seizoen net als vorig seizoen ingedeeld in de 5e klasse A.

1 keer buiten de provincie
Maar 5A ziet er ten opzichte van vorig seizoen, wat betreft de teams, weer iets anders uit!
Arum speelt komend seizoen namelijk 1 keer buiten de provincie. En dat is voor Arum een nieuwe tegenstander n.l.: RKO uit Rutten. Zij zijn alsnog (sinds een maand bekend) overgestapt van zondag naar zaterdag en komen uit de 3e klasse zondag. Ook treft Arum 1 Blue Boys uit Nij Beets. En dat is voor Arum ook een nieuwe tegenstander omdat zij ook van de zondag (4e klasse) komen. 
Verder treft Arum weer UDIROS en de degradant en nacompetitie tegenstander TOP’63.
Het dozijn wordt compleet gemaakt met nog zeven bekenden van vorig seizoen n.l.: Woudsend, Hielpen, Bakhuizen, HJSC, NOK, LSC 1890 en natuurlijk staat de derby tegen Mulier ook weer op het programma. 
Dus geen Espel, Blokzijl en CVO dit seizoen. Ens en De Walde promoveerden naar de 4e klasse.

Belangrijke data
Het wedstrijdschema Arum 1 wordt uiterlijk 12 augustus a.s. bekend gemaakt.
De competitie start namelijk op zaterdag 23 september.
Op 28 en 29 juli wordt de bekerindeling en wedstrijdprogramma beker bekend gemaakt. De Bekerwedstrijden zijn op zaterdagen 2, 9 en 16 september. 

8 juli 2023