Arum naar Snits!

Komende zaterdag 20 april speelt de trots van de v.v. Arum in Sneek. LSC1890 is dan de tegenstander. Na de “slechte” wedstrijd van vorige week heeft Arum weer wat recht te zetten. En dat moet dan tegen “Jong” LSC 1890. Thuis in Arum was LSC 1890 duidelijk de bovenliggende partij. Arum pakte toen overigens niet geheel terecht een punt (3-3). 

Bij Arum is door schorsing en blessures, wat betreft het aantal spelers, de spoeling dun op dit moment. Wat dat betreft zijn we wel eens jaloers op onze tegenstander van zaterdag a.s.. Zij kunnen te kust en te keur als het gaat om spelers voor hun “Jong” LSC 1890. 

Blijft er nog een kans op eventueel een nacompetitieplekje dit seizoen? Dan moet Arum 1 zeker een resultaat halen komende zaterdag in Sneek, let op! Aanvang 17.00 uur.
 

18 april 2024