Alle gegevens seizoen 2023-2024 update!

Alle gegevens seizoen 2023-2024
Hier weer even een update van alle gegevens voor komend seizoen.
De team indelingen wat betreft de spelers, leiders en trainers staan inmiddels op deze site! Hier zijn nog een paar spelers o.v.b. geplaatst. Ook de trainingsdagen en tijden staan inmiddels op deze site.

Bewaarkatern
We zijn als v.v. Arum en de SJO Arum/Stormvogels’64 druk bezig om ook weer het bewaarkatern in elkaar te zetten. Dit digitale boekwerkje met daarin echt alle informatie voor volgend seizoen (23/24) zullen we proberen eind juli te publiceren.  

Teams en niveau
We starten het seizoen met de volgende teams en niveau: (t.o.v. van vorig bericht een aantal aangepast)
Arum 1 – 5e klasse
It Twadde – res. 5e klasse
It Tredde – res. 5e klasse

JO17-1 -2e klasse
JO15-1 -Wordt door de KNVB bepaald (via de zogenaamde teamindex)
JO13-1 -4e klasse

JO12-1 (Arum) –3e klasse
JO11-1 (Arum/Achlum) –3e klasse
JO10-1 (Arum/Achlum) –3e klasse
JO09-1 (Achlum) –3e klasse
JO07-1 (Arum) -1e klasse

35+ -1e klasse
Vrouwen VR18+1 -1e klasse
Vrouwen VR18+2 -1e klasse

Start trainingen (i.v.m. late schoolvakanties)
i.v.m. de late schoolvakantie dit jaar zullen de trainingen voor de jeugdteams in de zomervakantie aanvangen. (immers eerste wedstrijd is al op 2 september) De trainers per team geven persoonlijk aan wanneer ze weer gaan trainen: dus in week 34 of 35.
De senioren gaan op maandag 7 augustus weer los! Zie hier de gehele voorbereiding: Voorbereiding seizoen 2023-2024

Start en opzet competitie
De speeldagenkalenders voor het amateurvoetbal van het seizoen 2023/’24 zijn al een paar maanden bekend. Alle teams van de v.v. Arum en de SJO Arum/Stormvogels’64 starten komend seizoen op zaterdag 2 september 2023. De senioren beginnen de eerste 3 weekenden met bekervoetbal. De juniorenteams met de 1e fase (beker)competitie en de pupillenteams met de 1e fase competitie. De reguliere competities voor Arum 1, It Twadde en It Tredde gaan van start op zaterdag 23 september 2023.

Enkele belangrijke zaken voor het seizoen 2023/’24 op een rij:
-Evenals vorig seizoen is in de kalenders van categorie B (senioren en jeugd) rekening gehouden met de schoolvakanties.
-Voor het juniorenvoetbal in de leeftijdsklassen O13 t/m O19 is sprake van ongeveer een zelfde competitieopzet als vorige seizoen, dus het zogenaamde 3-fasenmodel . Echter is de bekercompetitie (1e fase) langer. 
-Een aparte kalender voor de pupillen (JO7 t/m JO12), die ook in het komende seizoen weer in 4 fasen gaan spelen.

Bekijk hier speeldagenkalenders!
speeldagenkalender-noord-oost-2023-2024

Spelregel wijzigingen (met name bij de JO13)
Binnenkort komen we met een kleine opsomming van spelregelwijzigingen.
Bij de JO13 wordt net als vorig seizoen een pilot wat betreft een 4-tal “nieuwe” regels toegepast.
Klik hier voor deze 4 regels: infographic-pilot-vernieuwde-spelregels

Belangrijke data voor komend seizoen
Voor de belangrijke data voor aanvang van het komende seizoen 23-24 klik hier: https://vvarum.nl/?p=12267

19 juli 2023